Hakkımızda

Modayı yakından takip eden ürünleri, müşterilerinin alım gücünü zorlamadan sunma hedefi ile 2014 yılında kuruldu Giygiydir.com.

Firmamızın sırrı, her gün ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir takımda yatmaktadır. İnternet satış kanalımız giygiydir.com profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Giygiydir.com ekibini oluşturan en önemli özellikler; mücadeleci tavırları, girişimci ruhları ve sorumlulukları paylaşma duygularıdır.  Bunun yanı sıra, günlük işlerimizde karşılaştığımız meydan okumaların ve zorlukların üzerinden rahatlıkla gelme özelliğine sahibiz. Firma yapımız gereği hiyerarşik engeller minimum düzeye indirgenmiş olup,  tüm mevkiler arasında doğrudan ve saygılı bir davranış biçimi geliştirmeyi teşvik etmekteyiz. 

Bu yetenekli ekip, başarılı olmak ve aynı zamanda yenilikçi, yaratıcı ve eğlenceli bir imge elde etmek üzere, bulundukları profesyonel alanlarda daha iyiye ulaşmak için sürekli kendilerini geliştiren bir takım ruhuna sahiptir ki bu da ekip için vazgeçilmez bir koşuldur.

Giygiydir.com